s4

 

Dzwoń: 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354)
Mówimy po polsku.
Bezpłatna konsultacja!

30.05.23
Czy spadłeś z dużej wysokości i doznałeś obrażeń pracując na budowie w Nowym Jorku?
Projekty budowlane wymagają od pracowników wykonywania prac na wysokości przy użyciu drabin, rusztowań, wind, podnośników, pokryć dachowych i innych konstrukcji, które umieszczają ich nad ziemią. Praca na wysokości naraża pracowników na ryzyko upadku i wynikających z niego urazów, które mają długotrwałe konsekwencje fizyczne i finansowe. więcej»

KONTAKT


Prawo i Ty

HomePrawo i Ty › Miałeś wypadek na drabinie w NY? Zaufaj prawnikom ze sprawdzonymi wynikami!

Miałeś wypadek na drabinie w NY? Zaufaj prawnikom ze sprawdzonymi wynikami!

05.15.2023

Firma Perecman, P.L.L.C. odzyskała miliony dla klientów poszkodowanych w wypadkach budowlanych z udziałem drabin, rusztowań i innych zagrożeń związanych z wysokością. Od 1983 roku odzyskaliśmy ponad 500 milionów dolarów odszkodowań dla naszych klientów, w tym ponad 50 wyroków i ugód o wartości ponad 1 miliona dolarów każdy w ciągu ostatnich pięciu lat.

Jako firma, której wyniki pomogły także ukształtować prawo pracy w stanie Nowy Jork, wiemy, jak pomóc ofiarom różnego rodzaju urazów z powodu wypadku na drabinie i innych wypadków związanych z pracą na wysokości.

Oto przykłady naszych wyników:

  • Wyrok w wysokości 15,2 miliona dolarów dla blacharza, który został ranny w wyniku upadku z drabiny w kształcie litery A.
  • 12 milionów dolarów odszkodowania dla kierowcy związkowego, który spadł z drabiny przymocowanej do kontenera ciężarówki.
  • Wyrok w wysokości 11,89 miliona dolarów dla specjalisty od usuwania azbestu, który doznał urazu kręgosłupa kończącego karierę po upadku z wiszącego rusztowania.
  • Wyrok w wysokości 9,35 miliona dolarów dla murarza, który został ranny w wyniku upadku z wysokości 20 stóp przez otwartą podłogę.
  • 5,3 miliona dolarów ugody dla stolarza związkowego, który złamał piętę po upadku z drabiny.
  • Wyrok w wysokości 5 milionów dolarów dla instalatora telewizji kablowej, który został ranny w wyniku upadku z drabiny.
  • Wyrok w wysokości 3,072 miliona dolarów dla pracownika budowlanego rannego w wyniku zawalenia się drabiny.
  • 2,9 miliona dolarów odszkodowania dla pracownika, który doznał urazu kręgosłupa w wyniku upadku z drabiny.
  • 2,35 miliona dolarów odszkodowania dla malarza, który ucierpiał w wyniku upadku z drabiny.

Zadzwoń pod numer 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354) już dziś, aby umówić się na bezpłatną konsultację z Mariuszem Śniarowskim - adwokatem mówiącym po polsku. Nasza kancelaria otrzymuje bardzo wysokie oceny z firmy "Best Law Firms". Nasi prawnicy ds. wypadków na drabinie w Nowym Jorku mogą pomóc Ci w tym trudnym czasie. Konsultacje są bezpłatne i poufne.
Nasze wygrane

Ponad $500,000,000 w werdyktach i ugodach!
Poświęcimy Twojej sprawie czas, zaangażowanie i środki aby uzyskać możliwie największą ugodę.

Upadek z niezabezpieczonej drabiny
Upadek z drabiny przymocowanej do ciężarówki
Wypadek z udziałem ciężarówki
Wypadek samochodowy