s4

 

Dzwoń: 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354)
Mówimy po polsku.
Bezpłatna konsultacja!

30.05.23
Czy spadłeś z dużej wysokości i doznałeś obrażeń pracując na budowie w Nowym Jorku?
Projekty budowlane wymagają od pracowników wykonywania prac na wysokości przy użyciu drabin, rusztowań, wind, podnośników, pokryć dachowych i innych konstrukcji, które umieszczają ich nad ziemią. Praca na wysokości naraża pracowników na ryzyko upadku i wynikających z niego urazów, które mają długotrwałe konsekwencje fizyczne i finansowe. więcej»

KONTAKT


O NAS

THE PERECMAN FIRM, P.L.L.C.

Prawnicy zajmujący się obrażeniami ciała w Nowym Jorku uznani przez U.S. News za "jedną z najlepszych firm prawniczych"

Kiedy szukasz adwokata, który będzie Cię reprezentował po tym, jak zostałeś ranny w wypadku lub zostałeś ranny w pracy, ważne jest, aby wiedzieć, czy dany adwokat może ci pomóc i jakie wyniki firma osiągnął w przeszłości dla swoich klientów. Chociaż w Nowym Jorku są tysiące adwokatów, niewielu z nich może pochwalić się wynikami jak nasze.

Od czasu założenia The Perecman Firm, PLLC w 1983 roku, Adwokat David Perecman, wraz z pozostałymi prawnikami i pracownikami, pomógł ofiarom wypadków i zaniedbań w Nowym Jorku odzyskać ponad pół miliarda w werdyktach i ugodach. Każdego roku prowadzimy więcej spraw dotyczących obrażeń ciała i wypadków budowach niż wielu prawników w ciągu całej swojej kariery zawodowej.

W każdej sprawie zapewniamy wykwalifikowaną, kompetentną i pełną współczucia reprezentację. Zaplanuj bezpłatną, niezobowiązującą konsultację z naszym doświadczonym zespołem prawnym już dziś! Mówimy po polsku!

Wiemy, że wypadek może mieć poważny wpływ na Ciebie i Twoją rodzinę. Kiedy potrzebujesz pomocy adwokata, porozmawiaj z kancelarią, która od lat pracuje z ludźmi takimi jak Ty. Nasz zespół w The Perecman Firm, PLLC jest po to, aby walczyć o Ciebie. 

Zadzwoń już dziś pod numer 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354), po bezpłatną konsultację w języku polskim z adwokatem Mariuszem Śniarowskim z kancelarii The Perecman Firm PLLC. Nasz zespół prawników od wypadków w NYC może pomóc Ci w tym trudnym czasie!

Nasze wygrane

Ponad $500,000,000 w werdyktach i ugodach!
Poświęcimy Twojej sprawie czas, zaangażowanie i środki aby uzyskać możliwie największą ugodę.

Upadek z niezabezpieczonej drabiny
Upadek z drabiny przymocowanej do ciężarówki
Wypadek z udziałem ciężarówki
Wypadek samochodowy