s4

 

Dzwoń: 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354)
Mówimy po polsku.
Bezpłatna konsultacja!

KONTAKT


NIESŁUSZNA ŚMIERĆ

Jeśli poszkodowany nie przeżyje wypadku z winy zaniedbania innej osoby, oznacza to, że nastąpiła bezprawna śmierć. Jeśli jesteś żyjącym członkiem rodziny ofiary bezprawnej śmierci, masz prawo ubiegać się o odszkodowanie za swoją stratę.

Te tragiczne okoliczności zazwyczaj wymagają pomocy doświadczonego prawnika specjalizującego się w sprawach dotyczących bezprawnej śmierci, abyś Ty, jako członek rodziny zmarłego, został "zadośćuczyniony".

Jeśli członek Twojej rodziny zmarł z powodu zaniedbania ze strony innej osoby, Twoim priorytetem powinien być kontakt z prawnikiem, który pomoże Ci zmaksymalizować odszkodowanie, występując do sądu lub negocjując ugodę z pozwanym. W Nowym Jorku obowiązują terminy, które ograniczają czas, w jakim można wnieść pozew o odszkodowanie z tytułu bezprawnej śmierci.

Ponadto, ustalenie odpowiedniego odszkodowania za poniesioną stratę może być skomplikowanym procesem obejmującym wiele czynników, które określają, ile powinna być warta Twoja sprawa.

W kancelarii The Perecman Firm PLLC nasi doświadczeni adwokaci ds. bezprawnej śmierci w Nowym Jorku mogą przeprowadzić Cię przez ten proces ze zrozumieniem, informując Cię o Twoich prawach i opcjach.

Zadzwoń już dziś pod numer 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354), po bezpłatną konsultację w języku polskim z adwokatem Mariuszem Śniarowskim z kancelarii The Perecman Firm PLLC. Nasz zespół prawników od niesłusznej śmierci w NYC może pomóc Ci w tym trudnym czasie!

Nasze wygrane

Ponad $500,000,000 w werdyktach i ugodach!
Poświęcimy Twojej sprawie czas, zaangażowanie i środki aby uzyskać możliwie największą ugodę.

Upadek z niezabezpieczonej drabiny
Upadek z drabiny przymocowanej do ciężarówki
Wypadek z udziałem ciężarówki
Wypadek samochodowy