s4

 

Dzwoń: 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354)
Mówimy po polsku.
Bezpłatna konsultacja!

30.05.23
Czy spadłeś z dużej wysokości i doznałeś obrażeń pracując na budowie w Nowym Jorku?
Projekty budowlane wymagają od pracowników wykonywania prac na wysokości przy użyciu drabin, rusztowań, wind, podnośników, pokryć dachowych i innych konstrukcji, które umieszczają ich nad ziemią. Praca na wysokości naraża pracowników na ryzyko upadku i wynikających z niego urazów, które mają długotrwałe konsekwencje fizyczne i finansowe. więcej»

KONTAKT


Prawo i Ty

HomePrawo i Ty › Odszkodowanie za urazy na budowie w Nowym Jorku spowodowane piłą lub innym ostrym narzędziem

Odszkodowanie za urazy na budowie w Nowym Jorku spowodowane piłą lub innym ostrym narzędziem

04.01.2023

Cięcie i piłowanie to integralne elementy budowy - od produkcji i dostarczania materiałów po sposób ich wykorzystania na placach budowy. Chociaż pracownicy są świadomi niebezpieczeństw związanych z narzędziami tnącymi i maszynami, których używają, nawet najbardziej doświadczony i czujny pracownik budowlany może doznać obrażeń podczas używania lub przebywania w pobliżu niebezpiecznych maszyn z ostrzami.

Jeśli ty lub ktoś z Twoich bliskich, doznał obrażeń i strat z powodu użycia jakiegokolwiek rodzaju piły lub ostrego narzędzia, nowojorscy prawnicy z The Perecman Firm, P.L.L.C. zajmujący się wypadkami budowlanymi mogą pomóc Ci odzyskać odpowiednie odszkodowanie.

Zadzwoń pod numer 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354) już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację z mówiącym po polsku adwokatem Mariuszem Śniarowskim. Konsultacje są bezpłatne i poufne.

Niezależnie od tego, czy Twoja sprawa musi zostać rozwiązana w ramach ubezpieczenia pracowniczego (Workers' Compansation), czy też wymaga postępowania sądowego w drodze pozwu cywilnego, mamy doświadczenie i zasoby, aby Ci pomóc.

Dlaczego warto współpracować z firmą Perecman, P.L.L.C.?

 • Znamy wypadki budowlane. Nasza firma zajmuje się rocznie większą liczbą spraw związanych z wypadkami budowlanymi niż wielu prawników w ciągu całej swojej kariery zawodowej.
 • Udowodnione sukcesy. Odzyskaliśmy ponad pół miliarda dolarów odszkodowania dla klientów – w tym ponad 50 ugód i wyroków na milion dolarów lub więcej tylko w ciągu ostatnich pięciu lat.
 • Spersonalizowana obsługa. Traktujemy osobistą obsługę jako priorytet i jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby odpowiednio poprowadzić klientów po ich prawnej drodze.

Niebezpieczny sprzęt o poważne obrażenia

Od narzędzi ręcznych do drobnych prac, pił szablastych, wyrzynarek i pił tarczowych do wyburzeń, dopasowywania na zamówienie i cięć wzdłużnych, przez piły stołowe lub ukośne na placu budowy, po ciężkie i wysoce wyspecjalizowane maszyny przeznaczone do cięcia określonych materiałów lub wykonywania określonych funkcji, sprzęt z ostrzami jest wszechobecny na budowach. Niestety, te narzędzia i maszyny stwarzają znaczne ryzyko wypadków i obrażeń – dla pracowników, wykonawców i każdego, kto podróżuje w pobliżu placów budowy lub przez nie.

Chociaż przypadki różnią się w zależności od okoliczności i typów zaangażowanych maszyn, ofiary ranne w wypadkach z użyciem brzeszczotu i piły mogą doznać poważnych obrażeń w różnych typach wypadków. Obejmują one:

 • Urazy amputacyjne (ręki i palca)
 • Poważne rany szarpane, oszpecenie i niepełnosprawność
 • Urazy oczu / utrata wzroku
 • Oparzenia spowodowane gorącymi materiałami, iskrami i ogniem
 • Urazowe uszkodzenia mózgu / wypadki związane z utknięciem przez przedmiot
 • Spadające przedmioty (cięte materiały, narzędzia, piły, itp.)
 • Porażenie prądem
 • Poślizgnięcia, potknięcia i upadki
 • Śmiertelne obrażenia

Odpowiedzialność i prawa ofiar

Ponieważ piły i sprzęt z ostrzami mogą powodować poważne obrażenia i daleko idące konsekwencje dla ofiar i rodzin, zapewnienie ich prawidłowego wykonania, konserwacji i użytkowania ma ogromne znaczenie. Jeśli strony obecne na placach budowy lub inne osoby, które mają prawny obowiązek podjęcia rozsądnych środków bezpieczeństwa, nie zareagują odpowiednio na niebezpieczeństwa związane z maszynami z ostrzami i nie zapewnią bezpieczeństwa pracownikom, pracownicy budowlani, którzy odnieśli obrażenia w pracy, oprócz ' roszczenie odszkodowawcze.

Jako powództwo cywilne wymagające dowodu winy i odpowiedzialności cywilnej, powództwo o odszkodowanie wymaga uwagi doświadczonych prawników znających skomplikowane sytuacje i kwestie ubezpieczeniowe towarzyszące wypadkom na budowie. W The Perecman Firm, P.L.L.C., nasz zespół może pomóc Ci zrozumieć możliwości ubiegania się o potrzebne odszkodowanie i walczyć o odzyskanie środków finansowych, na które zasługujesz po wszelkiego rodzaju wypadkach, w tym obejmujących:

 • Wadliwe produkty, piły i maszyny
 • Nieprawidłowo konserwowane piły i sprzęt
 • Brakujące / wadliwe wyposażenie ochronne, osłony zabezpieczające itp.
 • Naruszenia prawa pracy Nowego Jorku (pracodawcy, kontrahenci itp.)
 • Zaniedbania właściciela nieruchomości (odpowiedzialność za lokal)
 • Niebezpieczne lub niezabezpieczone miejsca pracy / brak szkolenia lub nadzoru

Niezależnie od tego, czy roszczenie z tytułu wypadku dotyczy wadliwie zaprojektowanych lub wyprodukowanych produktów, zaniedbań, naruszeń w miejscu pracy lub nieprzestrzegania prawa pracy, możesz mieć pewność, że zaufasz firmie, która zna prawo Nowego Jorku i wie jak zabezpieczyć odszkodowanie na jakie pracownik zasługuje.

Zadzwoń pod numer 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354) już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację z mówiącym po polsku adwokatem Mariuszem Śniarowskim. Konsultacje są bezpłatne i poufne.




Nasze wygrane

Ponad $500,000,000 w werdyktach i ugodach!
Poświęcimy Twojej sprawie czas, zaangażowanie i środki aby uzyskać możliwie największą ugodę.

Upadek z niezabezpieczonej drabiny
Upadek z drabiny przymocowanej do ciężarówki
Wypadek z udziałem ciężarówki
Wypadek samochodowy