s4

 

Dzwoń: 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354)
Mówimy po polsku.
Bezpłatna konsultacja!

30.05.23
Czy spadłeś z dużej wysokości i doznałeś obrażeń pracując na budowie w Nowym Jorku?
Projekty budowlane wymagają od pracowników wykonywania prac na wysokości przy użyciu drabin, rusztowań, wind, podnośników, pokryć dachowych i innych konstrukcji, które umieszczają ich nad ziemią. Praca na wysokości naraża pracowników na ryzyko upadku i wynikających z niego urazów, które mają długotrwałe konsekwencje fizyczne i finansowe. więcej»

KONTAKT


Prawo i Ty

HomePrawo i Ty › Czy odniosłeś obrażenia w wyniku upadku z drabiny w Nowym Jorku? Zadzwoń, może należy ci się odszkodowanie

Czy odniosłeś obrażenia w wyniku upadku z drabiny w Nowym Jorku? Zadzwoń, może należy ci się odszkodowanie

05.05.2023

Ponieważ budownictwo wymaga od pracowników wykonywania pracy na wysokości, drabiny są niezbędnym wyposażeniem. Zgodnie z prawem muszą być w bezpiecznym stanie roboczym, prawidłowo ustawione i używane w pomieszczeniach wolnych od zagrożeń. Jeżeli tak nie jest to mogą one być przyczyną wypadku i doprowadzić do poważnych obrażeń zmieniające życie poszkodowanego na lata lub na całe życie obrażenia, lub spowodować śmierć.

Niestety właściciele placów budowy i wykonawcy, którzy mają prawny obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa na placach budowy, nie zawsze podejmują niezbędne kroki w celu ochrony pracowników przed wypadkami na drabinie. W wyniku tych awarii pracownicy spadają z drabin i doznają poważnych, trwałych obrażeń, które uniemożliwiają im pracę i cieszenie się życiem.

Na szczęście dla pracowników budowlanych w Nowym Jorku obowiązują szczególne przepisy, które pozwalają pracownikom poszkodowanym w wypadkach z powodu upadku z drabiny pozwać właścicieli, generalnych wykonawców i inne odpowiedzialne strony.

Jeśli odniosłeś obrażenia w pracy podczas korzystania z drabiny lub jeśli bliska Ci osoba została ranna lub zginęła w wypadku na drabinie, możesz mieć możliwość uzyskania finansowego zwrotu kosztów, w tym bólu i cierpienia, utraconych zarobków i świadczeń oraz kosztów leczenia.

Zadzwoń pod numer 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354) już dziś, aby umówić się na bezpłatną konsultację z Mariuszem Śniarowskim - adwokatem mówiącym po polsku. Nasza kancelaria otrzymuje bardzo wysokie oceny z firmy "Best Law Firms". Nasi prawnicy ds. wypadków na drabinie w Nowym Jorku mogą pomóc Ci w tym trudnym czasie. Konsultacje są bezpłatne i poufne.
Nasze wygrane

Ponad $500,000,000 w werdyktach i ugodach!
Poświęcimy Twojej sprawie czas, zaangażowanie i środki aby uzyskać możliwie największą ugodę.

Upadek z niezabezpieczonej drabiny
Upadek z drabiny przymocowanej do ciężarówki
Wypadek z udziałem ciężarówki
Wypadek samochodowy